Lekce "Zdravé tělo" s Kristýnou ZDARMA

Kapacita: 10
Zaregistrovaných: 2
Volných míst: 8
Obrázek uživatele KristynaHlavackova

Datum: 

Čtvrtek, 27. Leden 2022 - 18:45 - 19:45

Odkud začínáme: 

Tělocvična ZŠ v Dyjské ulici

Lekce kompenzačního cvičení, kterou ocení nejen klienti se sedavým zaměstnáním. Během lekce budeme posilovat CORE, masírovat celé tělo pomocí masážních míčků, protahovat a uvolňovat svaly a nezapomeneme ani na dechové cvičení. 

Na lekci si prosím berte 2x klasickou velikost froté ručníku (ne prosím Decathlon ručníky, ale opravdu froté). Budeme je potřebovat na cvičení.

Na lekci civčíme bez bot. V tělocvičně nejsou k dispozici sprchy a šatny. S sebou potřebujete vodu, podložku na cvičení (pokud náhodou zapomenete, tak v tělocvičně jich pár je) a pohodlné sportovní oblečení.

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na emailu kristyna.mencikova@gmail.com nebo telefonu 605 512 991.

V případě, že není v kalendáři přihlášená ani jedna osoba, trénink se nekoná!

Tréninky jsou hrazeny z rozpočtu MČ - Čakovice, proto jsou pro všechny zájemce zdarma

Zákaz vstupu klientům s respiračním onemocněním, případně klientům, kteří vykazují příznaky viru COVID-19

Vstup možný pouze pro klienty s dokončenou vakcinací, 180-denní lhůtou po prodělání nemoci (imunita) či při začátku vakcinace s PCR testem, při dokončení vakcinace před 14ti denní lhůtou s PCR testem.

Dle nařízení vlády provozovatel musí u osoby při vstupu do prostor splnění těchto podmínek kontrolovat prostřednictvím mobilní aplikace Ministerstva zdravotnictví „čTečka“ a osobě se nařizuje splnění podmínek prokázat. V případě, že osoba splnění podmínek nařízení neprokáže, zakazuje se provozovateli takovou osobu do uvedených prostor vpustit!